Altinn garden

Wyjątkowe, zielone przestrzenie

Altinn Garden to zespół napędzanych pasją i zaangażowaniem ludzi, których specjalnością jest urządzanie otoczenia wokół domów. Doradzamy, projektujemy i spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Tworzymy unikatowe koncepcje ogrodu, bazując na indywidualnych potrzebach.

Altinn Garden to firma działająca we Wrocławiu i okolicach, która wykorzystuje doświadczenie w budownictwie i we współpracy z fachowcami kompleksowo zajmuje się zagospodarowaniem przestrzeni wokół domów.W ofercie Altinn Garden posiadamy wszelkie ciężkie prace związane z działalnością ogrodniczą oraz architekturą ogrodową.

Co nas wyróżnia?

Wieloletnie doświadczenie
Kompleksowa obsługa
Gwarancja jakości
Profesjonalne doradztwo

Co oferujemy?

Jeżeli posiadasz dom, a wokół niego przestrzeń ogrodową do zagospodarowania, zespół architektów Altinn Garden może pomóc Ci w tym przedsięwzięciu:

  • Sprawdzimy, czy Twoje pomysły są możliwe do zrealizowania.
  • Zaproponujemy podpowiedzi i koncepcje wraz z proponowanym budżetem.
  • Zaprojektujemy doskonałe miejsce do relaksu i rekreacji tuż przy Twoim domu.

Realizujemy projekty zarówno na małych, jak i dużych ogrodach. Dzięki naszemu doświadczeniu i kreatywności jesteśmy w stanie proponować oryginalne rozwiązania w rozsądnym budżecie.

Kompleksowa realizacja

W Altinn Garden stawiamy sobie za cel kompleksowe poprowadzenie projektu i wykonawstwo. Projektujemy zarówno klasyczne ogrody wypoczynkowe, jak również ogrody posiadające strefę SPA z basenem i sauną. W naszych projektach dbamy również o wykończenie, w tym projektujemy i wykonujemy:

  • ogrodzenia,
  • tarasy,
  • podjazdy,
  • altany.

Masz pytania lub wątpliwości? Chcesz skorzystać z naszych usług? Skontaktuj się z nami, a profesjonalnie zajmiemy się Twoim ogrodem, zamieniając go w Twoje ulubione miejsce. Umów się na spotkanie z członkiem naszego zespołu i dowiedz się, co możemy Ci zaproponować.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Zadzwoń do nas:
+48 790 204 524
Wyślij wiadomość:
sprzedaz@altinn.pl
envelopephone-handset